Výrobci Sedlčany | další info

úvodní stránka | info Wikipedie

Vyhledávaní v tomto katalogu zajišťuje Google

Vše co potřebujete vědět o katalogu

Otázky a odpovědi

- Náš emailový formulář

Emailový formulář naleznete zde. Prostá adresa - Sedlcany.vyrobce@email.cz . Dotazy zodpovídá aktuální administrátor tohoto webu.

- Jak je chráněn Váš e-mail v prezentaci

Vzhledem k dlouhodobému testování tohoto problému, jsme přistoupili na ochranu tzv. HTML entitou. Kdy stručně řečeno spamovací robot adresu tak jak ji zná nevidí. Pro běžného uživatele je přitom naprosto čitelná. Tento  jednoduchý způsob ochrany uspěl v 95 procentech našeho testování.

- Podmínky katalogu

Pečlivě si pročtěte podmínky katalogu.. zde

- Registrační formulář

Pomocí našeho formuláře snadno vložíte svou firmu zdarma. Doporučujeme si nejprve pročíst podmínky katalogu a podívat se na vzorový záznam. 

- Registrace naším administrátorem

Máte také (kromě běžné registrace)  možnost nezatěžovat se vyplňováním a přípravou dokumentů. Jednoduše v tomto formuláři ..zde  pověříte administrátora Sedlčany.výrobce.cz , aby prezentaci sestavil z veřejných, webových zdrojů Vaší firmy.

- Editace záznamu

Pro editaci Vašeho záznamu postupujte jako nový uživatel. Zadáte li platné heslo, záznam bude považován jako úprava stávajícího záznamu. editační formulář naleznete zde

- Fotografie a logo

Do Vaší prezentace je možné vložit také fotografie výrobku a Vaše logo. Vzhledem k možným útokům na náš server se tyto zasílají přílohou běžného emailu. K jejich zaslání Vás sami vyzveme e-mailem potvrzujícím Vaši registraci.

- Znáte nějakého výrobce?

V případě, že znáte nějakého výrobce v této oblasti, můžete nám jej doporučit a my jej rádi kontaktujeme s nabídkou vložení prezentace do našeho katalogu pokračujte ...zde  Výrobce kontaktujeme s ohledem na antispamový zákon související s nevyžádaným obchodním zdělením. 

- Co je N.Z. - neregistrovaný záznam

V případě, že záznam výrobce vloží náš administrátor. Nejsou některé údaje ve firemních prezentacích vyplněny.(N.Z.bez podrobností) S ohledem na znění platných zákonů si je jednoduše nedovolíme vkládat. Jedná se zejména o fotografie nebo loga, ale i o některá neobecná textová zdělení. 

- Jak smažu svůj záznam

Zasláním prostého emailu kde v předmětu zprávy uvedete své heslo. a ve zprávě text - smazat záznam. Smazání záznamu je ale možné pouze z emailu zaregistrovaného do Vaší prezentace.

- Co jsou mí partneři

V této kolonce registračního formuláře, můžete zvolit odkaz na nějakého svého dodavatele, nebo známého. Lze zde také přidat odkaz někam přímo na Váš web. Například do fotogalerie.
<zpět
Veřejný dotazník  

zprostředkovatel služby

V případě Vašeho dotazu zde, může sloužit odpověď i ostatním. Vzkazník je průběžně promazáván.  Je zde zakázán spam a jakékoli jiné záznamy obsahově i jinak nesouvisející s povahou stránky.

Další info:

Počet uživatelů katalogu.

Webová podpora katalogu:

Vložte si na Váš web banner katalogu. Máte-li zájem klikněte.

Sedlčany.výrobce.cz

Výroba Sedlčany | Výrobce Sedlčany | databáze výrobců  Sedlčanska.
© 2009 Katalog firem sedlcany.vyrobce.cz  e-mail: sedlcany.vyrobce(@)email.cz
analyza>