Výrobci Sedlčany | další info

úvodní stránka | info Wikipedie

Vyhledávaní v tomto katalogu zajišťuje Google

Formulář pověření - výroba prezentace administrátorem.

Pověřte nás výrobou prezentace z Vašich webových zdrojů

**Body označené hvězdičkou jsou povinný údaj**
Musíte vypsáním zřetelného ANO odsouhlasit, že si přejete, aby vám na uvedený e-mail mohlo být zasíláno sdělení (odpovědi, komunikace) z adres katalogu Sedlčany.výrobce.cz. Toto může v závislosti na informacích mít i povahu obchodního, což by mohlo být považováno za spam ze strany katalogu. Toto sdělení je platné i pro e-mailovou adresu, kterou v budoucnu případně editujete.
*Souhlasíte s tímto sdělením?

Dodatečné podmínky vytvoření prezentace administrátorem

Účelem tohoto formuláře je vytvoření prezentace v katalogu Sedlčany,výrobce.cz. Zadání neposkytuje uživatel, ale dává veškerá svolení z kopírováním informací o jeho firmě z webu nebo webového záznamu jenž má již vytvořen. Uživatel potvrzuje, že má veškerá práva odsouhlasit tyto podmínky. Že je oprávněnou osobou zadané firmy a může učinit tato rozhodnutí. Že má veškerá práva zejména k fotografiím, nebo k firemnímu logu, které nám tímto poskytuje pro vytvoření prezentace. Souhlasí s mírnými úpravami těchto materiálů. Zejména změn velikosti obrázků nebo logotypů. Souhlasí s vytvořením této prezentace v našem katalogu s podobností naší ukázkové prezentace. Katalog Sedlčany.výrobce.cz tyto služby poskytuje zdarma. Vyhrazuje si právo kdykoli změnit zařazení prezentace do jiné sekce nebo ji zcela odstranit z katalogu. Nenese jakoukoli odpovědnost za škody či ušlý zisk vzniklý zveřejněním či odstraněním z katalogu. Zároveň provozovatel neodpovídá za správnost či legálnost odkazů ani údajů uvedených v prezentacích, které uživatel může editovat. Nenese jakoukoli odpovědnost za nezákonné zneužití katalogu. Data uložená v katalogu však využije pouze k zobrazení na těchto stránkách Neposkytne je dalším osobám a bude se snažit je maximálně zabezpečit. Uživatel také souhlasí s obecnými pravidly katalogu které si může přečíst zde. Zároveň potvrzuje, že ví o možnosti projít běžnou registrací, kde potřebná data sám vyplní.

< zpět - na seznam - na úvod

Dotaz k provozu katalogu:
Odpověď na Váš dotaz se možná nachází na stránce odpovědí, kde naleznete také veřejný dotazník. klikněte

Doporučte nám výrobce:formulář na doporučení

Napište nám Vaše názory:
Pro zlepšení služeb katalogu jsou vítány Vaše připomínky, názory i náměty. K tomuto účelu jsme pro Vás vytvořili formulář, který naleznete zde.


Zvětšit mapu
Sedlčany.výrobce.cz

Výroba Sedlčany | Výrobce Sedlčany | databáze výrobců  Sedlčanska.
© 2009 Katalog firem sedlcany.vyrobce.cz  e-mail: sedlcany.vyrobce(@)email.cz
analyza>